Občanské sdružení Westmusic, o.s. , je organizací, jejíž hlavní náplní je produkce a propagace kulturních akcí v Plzeňském kraji. Westmusic, o.s., je součástí národní databáze neziskových organizací (Evidence NNO), v níž jsou registrovány pouze transparentní neziskové organizace v ČR. Občanské sdružení vzniklo v roce 2010 a jeho hlavním cílem pro bezprostředně následující rok byla produkce nového festivalu – Chodrockfestu, konaného v Domažlicích v průběhu Chodských slavností.

V roce 2012 občanské sdružení rozšířilo festivalové portfolio západních Čech o další open-air festival, a to o Pekelný ostrov v Holýšově (13.7. – 14.7. 2012). Festival nabídl návštěvníkům hned tři scény, na kterých se představila řada českých interpretů a také jeden zahraniční host. 

V roce 2012 jsme kromě produkce vlastní zahájili také tzv. produkci na klíč, tedy kompletní zajištění a realizaci akce podle přání-zadání zákazníka. Nejvýznamnějším podnikem, který jsme takto realizovali pro zákazníka, byl reklamní open-air festival jako zakázka společnosti Bohemia sekt s.r.o. sídlící ve Starém Plzenci. Právě prostranství dvora této společnosti bylo dějištěm tohoto velmi specifického festivalu, který byl vedle samotné hudební nabídky také festivalem someliérským a gastronomickým! Akci navštívilo 3.500 návštěvníků a bylo zcela vyprodáno! Na podzim tohoto roku jsme také  uspořádali  ve spolupráci s MKS Domažlice a za podpory města Domažlice koncert kapely Děda Mládek a Illegal Band (v rámci akce Rockbrücke - Rockový Most 2012).

 V roce 2013 jsme opět pořádali dva vlastní festivaly, tj. Holýšovský Pekelný ostrov a Domažlický Chodrockfest. Mimo to jsme opět zajišťovali festival Bohemia Sekt music fest ve Starém Plzenci.

V roce 2014 Westmusi, o.s. ve spolupráci s Westmusic s.r.o. realizovalo opět ve vlatsní produkci festival Pekelný ostrov a CHodrockfest. V rámci produkce na klíč pak festival Boheima Sekt ve Starém Plzenci a Sportovní festival v Plzni.  Také jsme například zajišťovali kompletní cateringové zázemí pro stanové městečko festivalu Votvírák v Milovicích u Prahy (v roce 2014 největší festival v ČR).

2014

   

2013

 

2012

       

 

  2011