1) Akce na klíč

Zajistíme kompletní realizaci koncertu, festivalu představení apod. To znamená zajištění: pódia + ozvučení a osvětlení, hygienické zázemí (WC, umývárny, sprchy apod.), oplocení akce, zdroje el. energie + rozvody, personální zajištění (od security po záchranou službu), tvorba marketingové strategie a reklamní kampaně atd.


Reference:

Chodrockfest 2011, 2012, 2013, 2014 www.chodrockfest.cz

Pekelný ostrov 2012, 2013,2014  www.pekelnyostrov.cz

Bohemia sekt music fest 2012, 2013, 2014  www.bohemiasekt.cz/musicfest/

Festival sportu 2014 (Plzeň)


V případě zájmu o některou z našich služeb, nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat.

 

2) Internetový předprodej vstupenek

nabízíme online předprodej vstupenek na Vaše akce prostřednictvím Ticket portálu tickets.westmusic.cz

Výhody Ticket portálu:

 • Pohodlný nákup vstupenek přes internet
 • Možnost platby převodem, kartou či na dobírku
 • Volitelně vytvářet emailové upozornění zákazníkům na nezaplacenou objednávku
 • Po zaplacení obdrží zákazník tzv. e-ticket se všemi potřebnými informacemi o akci a především s unikátním čárovým kódem, který je při vstupu na akci předložen a zkontrolován čtečkou – padělání je nemožné
 • Možnost vytváření a rozesílání volných a speciálních vstupenek pro Vaše partnery (VIP, PRESS, FOTO atd.)


Cena za prodej vstupenek na e-portálu:

 1. Provize procentní sazbou – 4 % z hodnoty vstupenky + DPH.

Při této variantě, se o celý předprodej staráme my, tzn. příjem veškerých plateb, komunikace se zákazníky - řešení problémů, rozesílání e-ticketů a po skončení předprodeje zhotovíme konečné vyúčtování.

 1. Provize paušálem – 2 000 ,- Kč za akci + DPH

S touto variantou obdržíte přístup do webového rozhraní, kde si sami hlídáte platby, které chodí přímo na váš účet a sami rozesíláte e-tickety.

Samozřejmostí u každé z variant je zapůjčení čtečky kódů pro online kontrolu vstupenek na místě na Vašem zařízení přes e-portál, nebo notebooku s offline databází vygenerovaných vstupenek. Volitelně za příplatek můžeme poskytnout proškolený personál pro obsluhu kontroly e-ticketů. Výše uvedené ceny jsou smluvní především s ohledem na rozsah Vámi pořádané akce.


3) Catering

Zajištujeme cateringové služby od kompletně celých akcí po jednotlivé stánky. Specializujeme se na prodej alko a nealko nápojů a externě zajistíme jakékoliv gastro. Jsme schopni zajistit: kompletní prodej piva, prodej alkoholu a nealko nápojů, míchané drinky a potom prakticky jakéhokoliv gastra. Disponujeme týmem schopných a spolehlivých pracovníků s dostatečnou praxí v oboru.

 

3) Výlep plakátů po ČR

Nabízíme výlep plakátů na všech dostupných plochách v Plzeňském kraji a okrajově v krajích: Karlovarský, Středočeský a Jihočeský. Již třetím rokem vylepujeme festivaly Pekelný ostrov a Chodrockfest.

Výhody výlepu od nás:

 • Minimum přelepených plakátů - snažíme se získat výlep od všech velkých pořadatelů v Plzeňském kraji, čímž eliminujeme přelepování vašich plakátů jinými pořadateli na minimum.
 • fotodokumentace všech vylepených plakátů – platba bude požadována pouze za zdokumentované výlepy
 • žádná nesmyslná umístění plakátů – plakáty budeme vylepovat pouze na místech, kde budou vidět a jejich vylepení bude mít smysl
 • výlep bude probíhat dle dohody
 • cena za vylepení jednoho plakátu od: A1= 7,- Kč, A2= 6,- Kč