Nabízíme Vám tyto služby:

  1. Realizace akcí na klíč - komplexní zajištění včetně marketingového plánu, rozpočtu, celé realizace a následné zpětné vazby
  2. Internetový předprodej vstupenek
  3. Catering
  4. Propagace na námi pořádných festivalech (Pekelný ostrov, Chodrockfest)
  5. Distribuce a výlep plakátu po ČR

 

Představujeme se

Podnikání v oblasti festivalů, koncertů a eventů zaměřených na kulturu, případně sport, jsme začali v roce 2011. Původně ještě pod hlavičkou občanského sdružení Westmusic, o.s.. Ze záliby se stala práce, a proto v roce 2012 zakládáme společnost Westmusic s.r.o., která postupně přejímá aktvitiy občanského sdružení a vše dostává profesionální rozměr.

Chodrockfest

Naše činnost tedy začíná v roce 2011 realizací hudebního ope-air festivalu Chodrockfest, který jsme uspořádali přímo v metropoli Chodska, Domažlicích, v průběhu Chodských slavností a Vavřinecké pouti. Velkou výhodou festivalu byla jednak originální lokalita, kterou je jezdecký areál a dále celková neotřelost projektu, který nabízel v rámci jednoho z největších folklórních svátků v ČR, hudební pop-rockový open-air.


Projekt zaznamenal značný úspěch, který překvapil i samotné pořadatele a v roce 2014 proběhl již 4. ročník festivalu. Od té doby se výrazně zvýšil jak servis návštěvníkům, tak hudební nabídka. Za dobu existence festivalu zde vystoupili přední české a slovenské kapely – např. Chinaski, Kryštof, No Name, Wohnout, Vypsaná fixa, Mandrage a další. Chodrockfest je od roku 2013 také držitelem certifikátu Čistý festival, kdy toto ocenění má pouze 20 akcí v ČR.

 

Pekelný ostrov
V roce 2012 naše společnost rozšiřuje svoji činnost o další open-air festival v rámci Plzeňského kraje. Vzniká festival Pekelný ostrov v Holýšově, který má být na rozdíl od „měkčího“ a popovějšího Chodrockfestu alternativou pro čistě rockové publikum. I přes nepřízeň počasí v prvním roce festival ukazuje, že si svoje místo zaslouží. Druhý ročník pak navštíví dvojnásobek nášvětvníků oproti prvnímu, a třetí opět takřka dvojnásobek oproti ročníku druhému. Třetí ročník festivalu se tak v roce 2014 stává největším rockovým festivalem celé oblasti západních a jižních Čech.


Na festivalu se představily kapely jako Slade /Gb, Horkýže slíže /Sk, Iné kafe /Sk, Tři sestry, Arakain, Škwor, Harlej, Rybičky 48, a další.

 

 Akce na klíč a další služby
Mimo tyto dva uvedené festivaly nabízí naše společnost také produkci „na klíč“. I v tomto směru máme zajímavé aktivity. Od roku 2012 například pořádáme hudební a someliérský festival pro společnost BOHEMIA SEKT s.r.o. se sídlem ve Starém Plzenci, s příznačným názvem Bohemia sekt music fest. Festival se odehrává přímo v areálu společnosti a každoročně přiláká několik tisíc návštěvníků.


V roce 2014 jsme také navázali spolupráci s plzeňskou Nadací sportující mládeže, pro kterou jsme upořádali Festival Sportu, doplněný o večerní hudební program. Naše společnost také nabízí cateringové služby. V tomto směru jsme například zajištovali veškeré cateringové zázemí ve stanovém městečku na festivalu Votvírák v Milovicích u Prahy.